0800330741

Курс євро до гривні в Львові на сьогодні

EUR/UAH
 •  

Операції з мультивалютного обміну завжди відносились до найважливіших напрямків функціонування фінансових ринків. В Україні більше 75 відсотків з них проводяться по валютних парах, де однією з валют виступає українська гривня. Поточний курс євро на сьогодні відносно вітчизняної грошової одиниці постійно відстежується в режимі реального часу, оскільки потреба в такій інформації є надзвичайно корисною як для підприємців, так і для фізичних осіб, що отримують дохід в європейській валюті.

Основні фактори впливу на обмінний курс

Взаємовідношення по валютній парі EUR/UAH підвернено частим коливанням. На невеликих сумах така динаміка непринципова, але при конвертації значних обсягів євро в гривні постійне відстеження курсу вкрай важливе. За допомогою інформаційних інструментів обмінного пункту KIT GROUP ви можете отримати та проаналізувати вказані дані в максимально доступній та наглядній формі.

Динамічність курсу євро на сьогодні в місті Львів залежить від ряду об’єктивних причин, які сприяють тимчасовому зростанню або падінню його показників. Основними з них в порядку зменшення ступеню впливу слід назвати:

 • монетарну політику НБУ;
 • поточну геополітичну обстановку, в першу чергу на сході країни;
 • окремі рішення органів влади, які напряму впливають на фінансову та економічну сферу;
 • стан переговорів з Міжнародним фінансовим фондом, Європейським банком та іншими міжнародними організаціями стосовно надання/виплати кредитів;
 • динаміка цін на експортні товари та послуги, що є основними джерелами надходження валюти у національний бюджет;
 • зміни собівартості акцій найбільших вітчизняних підприємств на валютних біржах.

Якісний аналіз впливу вказаних факторів на курс євро до гривні дозволяє здійснити як мінімум короткостроковий актуальний прогноз. Однак потрібно завжди враховувати теоретичну можливість значного і швидкого впливу на курс непередбачуваних форс-мажорних обставин.

Де здійснювати обмін у Львові?

На обмінні операції на мультивалютному ринку завжди існує високий попит, внаслідок чого кількість пропозицій вимірюється сотнями. Всі їх можна об’єднати у три великі групи, з характерними недоліками і перевагами для кожної.

 1. Банківські установи.

  До переваг банківських структур слід віднести стовідсотковий рівень безпеки обміну коштів та гарантію відсутності отримання фальшивих купюр. Серед незручностей треба відзначити певні лімітні обмеження, скорочений графік роботи з клієнтами, неможливість забезпечити анонімність змісту транзакцій та високий рівень комісій. Таким чином, здійснювати обмін через банківські установи безпечно, але не завжди вигідно і доцільно.

 2. «Чорні» валютники.

  Курс євро до гривні, що пропонує чорний ринок Львова, зазвичай більш сприятливий, ніж пропонують дорогі установи, що працють в офіційному законодавчому полі. Крім того, він дозволяє зберегти повну анонімність клієнта. Однак вказані переваги нівелюються повною відсутністю безпеки. За даними статистики, жертвами фінансових шахраїв стають від 3% до 5% тих, хто вибрав для себе вказаний шлях конвертації.

 3. Приватні обмінні пункти.

  Головною привабливою рисою обмінних пунктів є наявність досить гнучкої політики, що дозволяє поєднувати переваги банківського та чорного ринку, з одночасним позбавленням від їх недоліків. Кожний обмінник зацікавлений у залученні постійних клієнтів, а високий рівень ринкової конкуренції вимагає постійно працювати над збільшення кількості і якості послуг. Результатом стає курс євро ненабагато вищий, ніж пропонує чорний ринок, але з гарантіями повної безпеки, анонімності та відсутністю будь яких обмежень.

Переваги обмінника KIT GROUP у Львові

Наша компанія гарантує кожному клієнту:

 1. Максимум інформації. По всіх валютних парах курси обміну відстежуються та зберігаються на протязі тривалого часу. При бажанні клієнт може ознайомитися з динамікою змін за добу, тиждень, місяць, тощо. Дані подаються в зручному графічному вигляді.
 2. Зберігання повної анонімності. Будь-яка персональна інформація, що стосується клієнтів, а також відомості про транзакції ніде не зберігаються, не розголошуються, та не можуть бути отримані державними фіскальними органами та / або третіми особами.
 3. Особисту безпеку та відсутність штучних обмежень. У нас ви можете купити будь-які обсяги євро в місті Львів та інших населених пунктах України. При необхідності наші співпрацівники забезпечують супровід клієнта до авто або найближчого публічного місця.
 4. Запровадження системи знижок. Конвертація значних сум в валюті призводить до автоматичного застосування персональної знижки.
 5. Цілодобова робота спеціалістів технічної підтримки. Консультації по обміну гривні в євро та навпаки або замовлення певних сум по телефонам «гарячої лінії».

Коли вигідно міняти валюту?

Волатильність курсу євро у Львові сприяє бажанню клієнтів спробувати обміняти значні обсяги валютних коштів по найбільш вигідним пропозиціям. Передбачити пікові значення нелегко, але можливо. В цьому можуть допомогти наші зручні фінансові інструменти відстеження динаміки змін, що зберігаються та надаються в наглядній графічній формі.

При необхідності зафіксувати вигідний курс обміну це можна зробити в любий час доби, зв’язавшись із нашими менеджерами по телефону або на сайті.

Користуйтеся послугами KIT GROUP та переконуйтесь в нашому професіоналізмі та порядності!