0800330741

Курс євро до долару в Львові на сьогодні

EUR/USD
  •  

Часто до нас звертаються з питанням щодо курсу євро до долара та в зворотному напрямку. Ми пропонуємо кілька цікавих інструментів, котрі допоможуть придбати іноземну валюту на самих вигідних умовах. Одна з таких функцій має назву «Динаміка курсу». Завдяки цій опції кожен відвідувач сайту компанії «КИТ Group» має змогу спостерігати динаміку коливань цін на валюту за останній день чи тиждень. Виходячи з отриманих даних, ви зможете підібрати найзручніший момент для конвертації коштів.

Другим важливим інструментом для покупців валюти є «Сповіщення про зміну курсу». У спеціальній формі на сайті клієнт вказує оптимальне котирування, за яким він хотів би придбати або продати гроші. Після того, як показник досягне необхідної позначки, на електронну пошту заявника надійде відповідне повідомлення. Завдяки цій функції ви зможете знайти найвигідніший курс долара до євро і в майбутньому обміняти гроші за допомогою нашого сервісу всього за кілька хвилин.

Кому цікавий крос курс долар євро у Львові?

Частіше всього такі котирування питають наступні категорії клієнтів:

  • Віддалені працівники. У столиці Галичини працює чимало підприємств, котрі співпрацюють з американськими та європейськими підприємствами. Іноземні роботодавці виплачують зарплатню не в гривні, а в іноземній валюті. Після отримання плати за свої послуги робітники одну частину обмінюють на гривню, а другу залишають в тій же валюті чи конвертують в іншу. Зазвичай крос курс євро долар цікавий тим, хто бажає зберігати гроші у більш стабільній валюті.
  • Трудові мігранти. Після повернення до України заробітчани здебільшого залишають свої активи в іноземній валюті. Кожен сам обирає для себе як саме зберігати кошти – в американському доларі чи валюті ЄС.
  • Мандрівники. Здебільшого цей варіант стосується фрілансерів та працівників європейських організацій, котрі планують відпочинок у Туреччині чи Єгипті. В цих країнах прийнято розраховуватись в американській валюті. Тому напередодні подорожі прослідкуйте і виберіть найбільш прийнятний курс долара до євро на сьогодні, Львів у даному питанні випереджає інші населені пункти України. Це місто посідає перше місце за темпами економічного розвитку в країні, що сприяє активному торговому обігу.
  • Комерційні організації. Львівські підприємства мають торгових партнерів із різних куточків світу – Євросоюзу, США, Канади, Туреччини, Китаю та інших передових країн. Ці держави належать різним валютним зонам, тому українським компаніям доводиться купувати та продавати іноземні кошти.

Як обміняти валюту за крос курсом долар євро?

Якщо вас влаштовує крос курс долар євро у Львові на сайті компанії «КИТ Group», залиште заявку на обмін за одним з вказаних номерів телефону або за допомогою нашого посередника Obmenat. Для створення запиту не обов’язкого проходити реєстрацію. Вона необхідна лише для відстежування обмінної операції в режимі онлайн та участі у партнерській програмі. Просто вкажіть своє ім’я, прізвище, номер телефону та аккаунт в telegram. Всі ці відомості потрібні нам лише для зв’язку з клієнтом та ідентифікації його особистості. Інформація не передається стороннім особам, а зберігається в нашій базі в умовах суворої секретності.

Далі ми працюємо у наступній послідовності:

  1. Оператор телефонує клієнту і вказує наявність необхідної суми коштів (або її відсутність).
  2. Обидві сторони домовляються щодо орієнтовного часу зустрічі для передачі грошей.
  3. Заявник приходить до нашого офісу, перевіряє банкноти за допомогою ультрафіолету.
  4. Клієнт отримує заявлену суму коштів.

Наскільки безпечно міняти валюту в нашому сервісі?

Якщо вам сподобався наш онлайн курс обміну євро на долар, Львів є абсолютно безпечним варіантом для проведення такої операції. Клієнт отримує кошти безпосередньо в офісі, обладнаному відеокамерами спостереження. За необхідності можемо завершити фінансову операцію в приміщенні без записуючих пристроїв.

Окрім того, компанія «КИТ group» має всі необхідні дозвільні документи, що підтверджують законну діяльність. Справжнє походження грошей перевіряється на ультрафіолетовому скануючому пристрої клієнта або нашої організації. Це виключає отримання замовником підроблених грошей.

На свій розсуд покупець має можливість передати базову валюту в готівковій формі чи переслати через електронні платіжні системи. Ми приймаємо до оплати кошти з гаманців WebMoney, Perfect Money, Advanced Cash, Yandex.Money та ін. Після виконання переказу гроші просто блокуються на рахунку і остаточно списуються лише після того, як клієнт отримує готівку.

Наш офіс знаходиться на вулиці Куліша 36. Завдяки такому місцеположенню обмін активами є дуже зручним для мешканців Львова, незалежно від району їх проживання.