0800330741

Курс фунта до гривні в Львові на сьогодні

GBP/UAH
 •  

Останнім часом все більше українців цікавляться довгостроковими інвестиціями. Економічне становище країни та останні рішення уряду щодо малого бізнесу не дають впевненості в майбутньому, тому ті, хто мають можливість, намагаються інвестувати гроші в стабільні іноземні валюти. З часом у зв’язку, наприклад, з великою покупкою виникає потреба обміняти деяку суму на національні грошові одиниці. Тоді знадобиться інформація про вигідний курс фунта. Львів, як велике туристичне місто, має безліч можливостей для валютних операцій.

Але щоб зробити це максимально вигідно, слід вибрати правильне місце, де обміняти фунти на гривні. Львів пропонує багато обмінних пунктів, що ускладнює вибір. Тому необхідно розглянути вимоги до надійного обмінника.

Фунт стерлінгів: котирування валюти

Національна валюта Великобританії фунт стерлінгів є також офіційним засобом платежу на Фолклендських островах, Гібралтарі, островах Вознесіння, Св. Олени, Трістан-да-Кунья, а ще паралельною валютою земель Гернсі і Джерсі та острова Мен. Цю грошову одиницю випускає Королівський монетний двір, вона має банківський код GBP та символічне позначення у вигляди латинської «лібри» — £. Деякі банк Шотландії і Північної Ірландії мають право випускати купюри власного дизайну.

Вважається, що походження назви грошей пов`язане з англійської монетою «стерлінгом», що була у вжитку у 12 сторіччі. Саме слово «стерлінг», згідно з інформацією Оксфордського словника, походить від старого англійського слова «steorling» — «зірочки». Воно було народною назвою популярного на той час срібного норманського пенні с крихітними зірками на поверхні.

Одночасно теорія Уолтера Пінчебека говорить про походження назви грошових одиниць від виразу «Easterling Срібло», що означає «срібло зі східної землі». Таке ім’я носив спеціальний зносостійкий сплав, з якого виготовляли монети на території півночі Німеччини. Англійці дали йому назву «Easterling», а в часи Генріха II почали використовувати цей матеріал для своїх монет. Остаточно назва закріпилася в кінці 17 сторіччі, коли банк Британії випустив перші банкноти.

Сьогодні аверс всіх купюр прикрашає портрет Королеви Єлизавети II. В залежності від номіналу вони відрізняються кольором і зображеннями на реверсі:

 • 1 £ — темно-зелена, Ісаак Ньютон;
 • 5 £ — блакитна і синьо-чорна, Артур Веллесли та сцена битви в Іспанії;
 • 10 £ — темно-коричнева і лілова, Флорінс Найтінгейл і зображення госпіталю;
 • 20 £ — пурпурна і блакитна, статуя Вільяма Шекспіра;
 • 50 £ — оливково-зелена і коричнева, С. Врен і кафедральний собор Св. Павла.

Валютні операції: крос-курс

Крос-курс являє собою обмінний курс між двома валютами, окрім долара США. Наприклад, обмін фунти в гривні GBP/UAH вважається cross-rates. Цей вторинний показник розраховується через вартість двох грошових одиниць відносно USD. Тобто курс фунта до гривні приймається, зважаючи на поточний курс британських та українських грошей відносно американського долара. Більш того, деякі рідковживані грошові одиниці можуть взагалі торгуватися виключно через «вічнозелений».

При розрахунку крос-курсу можуть використовуватись два прямих котирування валют, пряме і непряме, а також два зворотних процеси. І таким чином визначається вартість фунт стерлінгів, курс до гривні якого на сьогодні можна знайти на нашому сайті.

Де краще перевести фунти в гривні?

Таким чином, маємо задачу знайти найкращий курс гривни за фунт. Львів дозволяє провести обмін як в банках, так і в пунктах обміну валют. Перший варіант цілком прийнятний, якщо не зважати на дещо завищену вартість іноземних купюр. В той час, як пункт обміну дозволить провести операцію більш вигідно. Надійній обмінник повинен відповідати таким критеріям:

 • стаціонарний пункт;
 • широкий спектр послуг;
 • кваліфікований персонал;
 • зручне місце розташування;
 • актуальний сайт в інтернеті;
 • вигідний курс фунт до гривні та інших валют.

Окрім вищеназваного, обмінник за адресою вул. Куліша, 36 дає змогу в режимі онлайн оперативно дізнатися валютний курс та дослідити його динаміку. Якщо ви не потребуєте термінового обміну, то таким чином можна вибрати найзручніший час для фінансової операції, що дозволить отримати від неї максимальну вигоду. Ми завжди піклуємося про своїх клієнтів і надійно захищаємо їх персональну інформацію. Тому звертаючись до нас, ви можете бути абсолютно впевнені в конфіденційності угоди.

На противагу чорному ринку ми працюємо абсолютно легально, про що є всі відповідні документи. При бажанні ви можете ознайомитись з ними за першим запитом. Наша ціль — не заробити максимальну суму на кожному клієнті, а дотримуватись невеликої курсової різниці для взаємної вигоди. Саме це дозволило нам мати гарну репутацію на ринку та значну кількість постійних клієнтів. Звертайтесь і ви! В нашому обмінному пункті можна вигідно, швидко і безпечно перевести фунт в гривню та виконати інші фінансові операції.