0800330741

Курс польського злотого до гривні в Львові на сьогодні

PLN/UAH
  •  

За останні роки Польща стала одним із найпопулярніших туристичних напрямків для українців і львів’ян зокрема. Цьому здебільшого посприяло введення безвізового режиму та поява великої кількості лоукост-рейсів до сусідньої країни, тому курс злотого у Львові є дуже розповсюдженим питанням. Воно актуальне і для трудових мігрантів, котрі їздять до дружньої нам країни за кращою долею. Після повернення до батьківщини заробітчанам необхідно обміняти польські гроші на національну валюту, оскільки тільки нею можна розрахуватись в магазинах, ресторанах, громадському транспорті та ін. Доволі часто до нас звертаються бізнесмени та працівники компаній, головні відділення яких знаходяться у Польщі. Роботодавці перераховують зарплатню на валютні карти або видають кошти готівкою. Зазвичай працівники одну частину конвертують в UAH, а іншу залишають в PLN про всяк випадок.

Що впливає на курс злотого до гривні у Львові?

За всіма економічними канонами курс злотого до гривні у Львові визначають наступні фактори:

  1. Банківська сфера. Головним регулятором національної валюти є Центральний банк (у випадку України – НБУ). Для стабілізації котирувань на міжнародному валютному ринку фінансові організації застосовують цілий ряд інструментів. Частіше всього виконується емісія коштів в обіг, зміна облікової ставки та інтервенції.
  2. Стан фінансового ринку. Вартість UAH та PLN коливається в залежності від об’єму виданих кредитів, темпів росту чи зниження державного боргу, а також боргу населення перед фінансовими закладами.
  3. Обіг грошей. Зазвичай курс гривня злотий є стабільним, оскільки українські заробітчани постійно їздять до Польщі та повертаються до батьківщини. Цим самим вони поповнюють державні валютні резерви. Але баланс зберігається, оскільки цю ж валюту купують інші українці, котрі рушають до Речі Посполитої з метою подорожі.
  4. Діяльність спекулянтів. Недобросовісні обмінники штучно понижують або підвищують вартість валют задля миттєвого заробітку. Такі маніпуляції приносять чималі дивіденди, але це не чисті гроші, оскільки вони накопичуються за рахунок обману населення.
  5. Сезонний фактор. Як відомо, Україна є крупним постачальником сільськогосподарської продукції до Євросоюзу. Томі в період з кінця весни до початку осені курс валют злотий до гривні коливається на користь української валюти. Після закінчення періоду збору урожаю наша національна валюта дещо знецінюється. Хоча ця тенденція була порушена наприкінці 2019 року, коли після сільськогосподарського сезону UAH не те що не втратив, а навіть зміцнив свої позиції на міжнародному валютному ринку.

В цілому варто відзначити, що котирування валютної пари PLN/UAH здебільшого залежить від ситуації на фінансово-політичному полі саме України. Польська валюта завжди залишається стабільною відносно основних, тому що тісно пов’язана з євро. За останні 5 років її позиції відносно EUR та USD практично не змінились.

Як виконати обмін злотих на гривні чи у зворотному напрямку?

Якщо вам необхідно здійснити обмін злотих на гривні або навпаки, звертайтесь за допомогою до компанії «КИТ Group». На сьогоднішній день виконати таку операцію можна лише в режимі офлайн, тобто безпосередньо в офісі. Перед тим, як завітати до нашого представництва у Львові, радимо зателефонувати за одним з вказаних на сайті номерів. Дізнайтесь у нашого оператора щодо наявності необхідної кількості української або польської валюти. Якщо ми маємо в резервах потрібну суму, запросимо прийти до нашого офісу за адресою вулиця Куліша, 36.

Часто мешканців цікавить курс злотого. Львів, чорний ринок – це доволі сумісні поняття, але не з нашою компанією. Ми є офіційним обмінним сервісом, про що свідчить:

  • наявність всієї необхідною дозвільної документації на надання послуг конвертації валют;
  • усі фінансові операції виконуються в офіційному представництві;
  • угода вважається виконаною лише після того, як клієнт особисто перерахує зазначену суму та перевірить банкноти за допомогою ультрафіолету.

Також додамо, що ми не встановлюємо прихованих комісій. Всі відомості про клієнта залишаються конфіденційними та не розголошуються стороннім особам.

Додаткові функції

Для зручності клієнтів радимо скористатись нашою послугою «Динаміка курсу». На сайті компанії постійно оновлюється графік, котрий демонструє вартість валют за останній день та тиждень. За допомогою такої функції ви знатимете актуальний курс злотого на сьогодні та зможете підібрати зручний момент для обміну грошей.

Якщо нинішні котирування вас не влаштовують, можете скористатись функцією «Повідомити мене». Як тільки ціна на ту чи іншу валюту підніметься чи впаде, на вашу електронну пошту надійде відповідне сповіщення. Після цього ви зможете одразу зателефонувати до обмінного сервісу та подати заявку на обмін валют злотий-гривня протягом дня.