• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід

Вигідний курс обміну Злоті і Долари США на сьогодні

USD/PLN
 •  

Низький рівень зарплат в Україні та близькість до західного кордону спонукала багатьох мешканців Львова виїхати на заробітки в Польщу. З часом, повертаючись додому або пересилаючи кошти своїм сім’ям, «заробітчани» вивели польській PLN на рівень найбільш популярних валют на нашій території. Однак основною світовою валютою, до якої прив’язується більшість платежів, вважається американський «зелений». Тому курс злотого до долара цікавить багатьох, хто планує зробити фінансові заощадження або довгострокові інвестиції. Звичайно, основними запитами при цьому є безпечність, швидкість та вигідність операції обміну USD to PLN або PLN to USD у Львові.

Курс валют долар-злотий: визначання вартості купюр

Актуальний курс валют долар-злотий залежить від стабільності даних грошових одиниць та багатьох інших факторів. Для початку слід дізнатися більші про цю валюти. Так, злотий є офіційною національною валютою Республіки Польща, починаючи з 1924 року. Але сама назва грошової одиниці з’явилась ще в 15 сторіччі, коли таким чином почали називати золотий дукат. В 1526 році він став основним в обігу на території Польщі, в з середини 16 сторіччя назву «злотий» отримала срібна монета Поліського Королівства та Речі Посполитої. Таким чином національна купюра Польщі пройшла довгу та цікаву історію становлення.

В той час як американський долар став національними грошима США лише після проголошення незалежності країни. Задовго до цього в Британії «доларом» в народі називали будь-які срібні монети, а пізніше на Новій Землі так почали іменувати іспанські песо, особливо популярні в часи війні за незалежність Штатів. Сьогодні ця купюра, окрім основної грошової одиниці США, є:

 • однією з основних світових резервних валют;
 • національними грошима декількох країн;
 • паралельними грошовими знаками деяких держав;
 • основною розрахунковою одиницею міжнародної торгівлі.

Співвідношення долар злотий залежить від рівня економіки країн на даний момент, стабільності політичного устрою, наявності міжнародних кредитів, макроекономічних показників та інших чинників. Також він звичайно залежить від самої установи для обміну валюти. Деякі з них намагаються отримати максимальний прибуток від кожного клієнта, намагаючись купувати іноземні грошові одиниці як можна дешевше, а продавати як можна дорожче. Тому, намагаючись знайти вигідний курс злотий долар, потрібно правильно обрати установу для обміну.

Де краще зробити обмін валют долар злотий?

Існують дві основні можливості знайти вигідний обмін валют долар злотий у Львові. По-перше, можна особисто обійти всі обмінники і ознайомились з вартістю іноземних грошових одиниць. Звичайно такий спосіб є доволі складним, особливо враховуючи площу нашого міста та велику кількість обмінників. По-друге, можна відкрити свій браузер та задати в пошуку щось на кшталт «долар злотий крос курс Львів». В результаті ви отримаєте велику кількість сайтів, серед яких потрібно вибрати оптимальний. Яким критеріям повинен відповідати надійний обмінник?

 • Наявність реального обмінного пункту, зручне місце розташування та розклад роботи.
 • Доступна можливість на місці ознайомитись з ліцензіями та іншими документами державного зразка.
 • Великий спектр послуг з продажу, придбанню та обміну різних видів іноземної валюти.
 • Ввічливий та кваліфікований персонал, високий ступінь захисту особистої інформації.
 • Зручний та інформативний сайт, можливість знайти актуальний курс долара до злотого та ознайомитись з його динамікою.

Оптимальне місце для фінансової операції

Наш обмінник за адресою вул. Куліша 36 повністю відповідає цим критеріям. Ми працюємо не перший десяток років і разом з країною пережили як стабільні часи, так і економічні негаразди. За цей час ми напрацювали високу репутацію та отримали багатьох постійних клієнтів. Ми працюємо за прозорими правилами й дбаємо про своїх відвідувачів. Саме тому, ви завжди можете зателефонувати та домовитися про необхідну суму або навіть купюри. По можливості ми намагаємося йти на зустріч своїм клієнтам.

За допомогою нашого сайту ви будете мати самі свіжі дані щодо вартості грошей. Також при необхідності зможете отримати на свою електронну адресу інформацію про те, що вартість обраної валюти досягла необхідного рівня. Це дозволить вам зекономити свій час і вибрати найбільш вдалий час для проведення фінансової операції.

У нас завжди вигідний курс долар злотий, а невелика курсова різниця дозволяє вам отримати максимальну вигоду при обміні валюти. Тим більше, що операція проводиться без залучення національної гривні для уникнення подвійної конвертації. Таким чином, вдалий обмін дозволить вам зробити вигідні інвестиції на майбутнє і не турбувались про можливе падіння гривні. Приходьте і скористайтеся нашими послугами!