Курс долара до рублю в Львові на сьогодні

USD/RUB
  •  

Якщо вас цікавить вигідний курс долара до рубля, ви звернулись за потрібною адресою. За довгі роки діяльності ми накопичили солідні резерви, що дозволяють нам встановити вигідні котирування та гідно конкурувати з іншими обмінними сервісами. Компанія «КИТ Group» пропонує прозорі показники, котрі не містять прихованих комісій та додаткових платежів. Ми приймаємо запити цілодобово та щоденно, в тому числі у вихідні та святкові дні. Такий режим роботи дозволяє нам виконати оперативно обмінну операцію. Офіс нашого підприємства знаходиться на вулиці Куліша 36, тому мешканцям Львова завдасть проблем забрати кошти на шляху до роботи чи під час обідньої перерви.

Від чого залежить курс рубля до долара у Львові?

Зазвичай курс рубля до долара визначають наступні фактори:

  • Політичні події. Котирування американської і російською валюти напряму залежать від політичних відносин між державами. Наприклад, через різні геополітичні обставини ціна на RUB відносно USD за останні роки знизилась в 2 рази. Окрім того, свій вплив мають і внутрішні політичні події. До таких відносять: страйки, мітинги, масові заворушення та інші заходи. Останнім часом подібного роду події властиві як США, так і Російській Федерації. Не останню роль відіграють президентські та парламентські вибори;
  • Інвестиційний клімат. Об’єм валютної виручки здебільшого залежить від легкості ведення підприємницької діяльності. Це стосується представників бізнесу всіх рівнів. Якщо держава захищає активи та права суб’єктів підприємництва, вона стає інвестиційно привабливою для інших країн, тому дуже важливо, щоб представники влади усіх рівнів приділяли велику увагу подоланню та попередженню корупції і тиску на бізнес;
  • психологічний фактор. Часто курс долара в обмінниках Львова залежить від заяв авторитетних експертів банківської сфери, політиків та крупних бізнесменів. Обмінні сервіси можуть змінювати котирування на свій погляд після публікації резонансних економічних новин та аналітичних оглядів. Свій вплив мають і чутки на форекс ринку.

Якщо ви обмінюєте іноземну валюту не для особистого користування, а з метою заробітку, рекомендуємо слідкувати за останніми подіями на політико-економічному просторі. Окрім того, контролюйте котирування форекс-брокерів та валютних бірж. Найбільшу вигоду можна отримати після резонансних дій керівництва однієї з країн, наприклад, як це було після введення санкцій або заборони на ввезення певного різновиду товарів. Якщо брати до уваги наші часи, курс долара до рубля на сьогодні коливається через економічні суперечки США з Китаєм.

Контроль курсу долар рубль в нашому сервісі

Компанія «КИТ Group» пропонує кілька корисних інструментів, котрі дозволять конвертувати американську валюту в російську і в зворотному напрямку на самих вигідних умовах.

Перша функція має назву «Динаміка курсу». За допомогою цього сервісу ви можете слідкувати за котируваннями, встановленими за останній день або тиждень. Зручний графік дозволяє вибрати оптимальний відрізок часу для вигідного обміну валют. Діаграма дуже проста в читанні для новачків. Працює як на придбання, так і продаж валюти.

Друга доступна на нашому сайті функція – «Повідомити мене». В полі «Курс» необхідно встановити показник котирування і адресу електронної пошти. Коли позначка підвищиться чи понизиться до потрібного рівня, на зазначений email прийде сповіщення. Завдяки такому інструменту кожен бажаючий зможе купити долар за рублі чи у зворотному напрямку на вигідних умовах.

Обидві зазначені функції абсолютно безкоштовні та не потребують реєстрації на сайті.

Порядок обміну USD/RUB

Для проведення транзакції завітайте до нашого офісу або створіть заявку онлайн. Для подачі запиту у віддаленому режимі скористайтесь сайтом нашого партнера Obmenat (реєстрація не обов’язкова). Оберіть напрямок обміну та заповніть поля:

  • сума обмінної операції;
  • ім’я та прізвище отримувача коштів;
  • номер телефону;
  • telegram-аккаунт;
  • погодження з правилами сервіс.

Після створення заявки вам зателефонує наш оператор і повідомить можливість виконання транзакції. Передати кошти ви можете готівкою безпосередньо в нашому офісі чи за допомогою електронних платіжних систем. На нашому онлайн-майданчику доступна оплата через такі гаманці, як Приват24, WebMoney, Yandex.Money, AdvCash, Perfect Money та багато інших.

Наш сервіс доступний усім клієнтам – від приватних осіб до комерційних організацій. Але чим більша сума операції, тим курс долар рубль є вигіднішим. Якщо вам сподобались котирування і ви відсутні у Львові, пропонуємо зарезервувати необхідну суму коштів. Окрім того, ми можемо переадресувати заявку у Вінницю, Київ, Чернівці та багато інших обласних центрів України.