Курс рубля до гривні в Львові на сьогодні

Львів – не лише найбільше місто всієї Західної України, але й популярніший туристичний центр. Саме тому пункти мультивалютного обміну, які публікують завжди актуальний курс гривні до рубля та інших іноземних валют, розташовані тут буквально на кожному кроці. При цьому саме українську та російську грошову одиницю важко назвати стабільними, внаслідок чого їх взаємне співвідношення схильне до постійних змін. Саме тому інформація про поточний курс RUB/UAH дуже важлива, і регулярно відстежується нашими обмінним пунктом в режимі online.

Які основні фактори впливають на обмінний курс рубля на сьогодні?

На зміцнення або ослаблення обох валют впливає значна кількість об’єктивних та суб’єктивних факторів. Всі вони мінливі і мають як політичні, так і економічні передумови. Найбільш важливі при формуванні поточного курсу слід назвати:

 • монетарна політика Центробанку Росії та, відповідно, Національного банку України;
 • суттєві політичні рішення центральної влади обох країн;
 • приймання законодавчих актів в податковій сфері;
 • інші зміни, які істотно впливають на різні галузі економіки та на стан співвідношення рубль - гривня;
 • випуск облігацій внутрішнього та зовнішнього займу;
 • настання термінів виплати чергових відсотків по міжнародним кредитам;
 • зміни світових цін на товари, які є основними джерелами експортних валютних надходжень (в першу чергу енергоресурсів для РФ або металів та агропромислової продукції для України);
 • набуття чинності чергових санкцій Заходу відносно російської економіки;
 • геополітична ситуація навколо Донбасу та ін.

Короткострокове прогнозування на підставі загального аналізу зазначених чинників вважається цілком реальним, але істотні корективи в котирування можуть внести форс-мажорні обставини (в міжнародній термінології – «чорні лебеді»), передбачення яких в принципі неможливо.

Як вибирати кращі умови та курс рубля у Львові?

Завдяки надзвичайної популярності мультивалютного обміну надання цієї послуги практикують потужні банківські структури, окремі приватні компанії і, звичайно, «чорний ринок», ведучи боротьбу за клієнта різними способами.

 1. Відділення банків.

  У таких установах вам гарантована особиста безпека і повністю відсутня ймовірність отримання підроблених банкнот. Однак перераховані переваги істотно нівелюються рядом недоліків. Головні з них – постійні черги, обмежений час роботи з клієнтами і значна різниця між курсами купівлі та продажу рубля до гривні. Крім того, в банківських установах завжди існує можливість тимчасового введення штучних обмежень на верхню межу отримання кеша, а також практикується фіксація персональних даних при обміні значних сум.

 2. «Чорні» валютники.

  Вибір такого шляху, як правило, базується на прагненні клієнта максимально заощадити кошти та забезпечити абсолютну конфіденційність. Однак при відсутності особистого знайомства з подібним контрагентом гарантувати безпеку процедури обміну у Львові не зможе ніхто.

 3. Обмінні пункти.

  Переваги обмінників складаються в поєднанні надійності і безпеки банківських структур з вигідними умовами конвертації. Якщо політика керівництва побудована правильно, компанія володіє розгалуженою мережею обмінних пунктів по всіх містах і регіонах України, інформація по співвідношенням валют завжди актуальна, а комісії мінімальні – довіра клієнтів буде швидко збудована на міцній базі.

Переваги обмінника KIT GROUP і вигідний курс «гривня – рубль» у Львові

Своє завдання ми бачимо в наданні кожному клієнту максимально повного спектру інформаційних послуг і взаємовигідних умов співпраці.

Компанія KIT GROUP дає гарантії:

 1. Особистої безпеки. При необхідності провести обмін великих сум рубль до гривні або по іншим валютним парам ми забезпечуємо проведення операції в окремому приміщенні і подальший супровід до транспортного засобу або іншого місця, що не несе клієнту жодних потенційних загроз.
 2. Абсолютної анонімності. Персональні дані клієнта не запитуються і не фіксуються. Зміст всіх без винятку транзакцій є конфіденційною інформацією, яка не підлягає розголошенню та не може бути повідомлена державним фіскальним органам та/або будь-яким третім особам.
 3. Відсутності обмежень. Ніяких штучних лімітів на верхню межу сум до видачі у нас не існує.
 4. Максимальної інформативності. КІТ ГРУП не тільки відстежує актуальність курсів валют в режимі реального часу, а й надає можливість розглянути їх в динаміці. Інформація подається в цифровій і графічній формі, з розшифровкою по добі, тижню і т.д.
 5. Прогресивної системи знижок. Відсоток комісійних зменшується прямо пропорційно обмінюваній сумі.
 6. Професійної технічної підтримки в цілодобовому режимі. Отримати її абсолютно безкоштовно можна на сайті або за телефоном «гарячої лінії».

Коли вигідно здійснювати обмін?

Оскільки курс рубль до гривні у Львові може часто і суттєво змінюватися, для мінімізації втрат має сенс простежити за динамікою коливань. При наявності можливості обміняти гроші пізніше навіть кілька днів стеження за курсом дозволяють отримати інформацію про те, коли обмін виявиться найбільш вигідним.

Зафіксувати вигідне співвідношення можна в будь-який час, оформивши заявку стандартної форми, після чого кошти для вас будуть автоматично зарезервовані.